Aktualności

Aktualności

Zajęcia indywidualne - dowiedz się jak wyglądają
23 Maj 2024

Zajęcia indywidualne - dowiedz się jak wyglądają

W DOG UNIFURSITY stawiamy na indywidualne podejście do każdego psa i jego opiekunów. Oto kilka powodów, dlaczego nie znajdziesz u nas zajęć grupowych:

 • Dostosowanie: Nuda na zajęciach, bo pies już opanował ćwiczenie, czy może zbyt trudne zadania i nie nadąża za grupą?
  W DOG UNIFURSITY szanujemy to, że każdy pies jest inny, dlatego dostosowujemy tempo i program szkolenia do jego unikalnych potrzeb i możliwości, a także do wymagań opiekuna. 

 • Skupienie: Czekasz pół zajęć na zadanie pytania, a może czegoś nie rozumiesz i nie masz jak zapytać?  
  W DOG UNIFURSITY cała uwaga trenera jest skoncentrowana na jednym psie i jego właścicielu, co zwiększa efektywność nauki i pozwala na odpowiedź na nurtujące pytania. 

 • Komfort: Nagły wyjazd, gorszy tydzień w pracy, a może po prostu nie lubisz stać w korku i opłacone zajęcia przepadają? 
  W DOG UNIFURSITY dojeżdżamy do klienta, dzięki czemu nie musisz martwić się o transport. W razie odwołania zajęć nic nie tracisz, przekładamy je na inny termin. 

 • Elastyczność: Chcesz chodzić na treningi z psem ale nie odpowiada Ci z góry narzucony dzień i godzina zajęć?  
  W DOG UNIFURSITY zajęcia mogą odbywać się w dowolnym dniu i czasie, który Ci odpowiada, w Twoim domu, ogrodzie, parku lub gdzie tylko chcesz. 

  Indywidualne szkolenia pozwalają nam skuteczniej pracować nad specyficznymi problemami i osiągać lepsze wyniki. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej! 

Powrót do artykułów

Masz pytanie?

Zostaw nam swój numer telefonu,
a skontaktuję się z Tobą.
Wiadomość została pomyślnie wysłana